O International Curriculum

Budujemy kapitał dziecka.
Globalnie!

Przeczytaj uważnie istotne informacje!

Stworzyliśmy program, który przygotowuje dzieci do życia w świecie przyszłości. Wzorowany jest na najlepszych międzynarodowych programach szkół podstawowych na świecie. Według takich programów uczą się dzieci w szkołach brytyjskich i amerykańskich.

Program jest opcją do wyboru. Jeśli go nie wybierzesz – dziecko uczy się wg dotychczasowego planu lekcji (https://akademia.soward.eu/informacje-dla-rodzicow/plan-lekcji/).

International Curriculum to efekt naszych wieloletnich doświadczeń jako nauczycieli akademickich, założycieli szkoły, efekt wielu lat pracy naszego zespołu i efekt synergicznej współpracy z naszymi partnerami z zagranicy i z Polski. Brain Child Learning – specjalistów w zakresie rozwoju dzieci i Grupy Edukacyjnej Soward – właściciela 22 szkół zajęć dodatkowych dla dzieci w Polsce.

Poniżej komplet informacji dotyczących programu International Curriculum:

 1. Prezentacja Power Point programu – pobierz plik »:
  a. 25 minut Prezentacja z głosem, w której omawiamy szczegółowe założenia programu i 4 filary, na których jest oparty:
  – Super język obcy
  – Super sprawny umysł
  – Kompetencje społeczne – life skills
  – Zdrowe, sprawne ciało;
 2. Program nauczania – przedmioty i lata, kiedy są prowadzone –
  dla klasy 1 pobierz plik »
  dla klasy 2 pobierz plik »
  dla klasy 3 pobierz plik »
  dla klasy 4 pobierz plik »
 3. Sylwetkę absolwenta Soward Academy – pobierz plik »
 4. Najważniejsze korzyści dla dziecka – pobierz plik »

AKADEMIA BRAINY

Metoda Brainy to holistyczne podejście do zagadnienia wspomagania rozwoju Dziecka.

Innowacyjny program zajęć, oparty o opatentowaną metodę Brainy, to kurs  dzięki któremu Dziecko rozwija: umiejętność koncentracji, umiejętności szkolne, szybkie czytanie fotograficzne, fotograficzna pamięć i przypominanie, iloraz inteligencji emocjonalnej i społecznej, pewność siebie, poczucie wartości, panowanie nad emocjami i zarządzanie stresem.

Wiek: 7-16 lat

Soward Smart Kids

W obliczu cyfryzacji, automatyzacji, internetu i sztucznej inteligencji należy zmienić myślenie na temat przyszłości Naszych dzieci. Nauka kompetencji kluczowych jest gwarancją, że Twoje dziecko odnajdzie się w zmieniającej się rzeczywistości. Badacze twierdzą, że najważniejszą rzeczą, jaką powinni robić rodzice jest wsparcie i rozwój kluczowych kompetencji swoich dzieci. Zajęcia w Soward dbają o supernowoczesne kompetencje, które sprawią, że przyszłość Twojego Dziecka będzie maksymalnie bezpieczna. Twoje Dziecko będzie gotowe na świat nowych możliwości.

Wiek: 7-16 lat

CENTRUM SZTUK WALKI

Centrum Sztuk Walki istnieje od marca 2010 r. i jest rozpoznawalna marką na lokalnym rynku. Od 2019 roku CSW weszło w skład Grupy Edukacyjnej Soward.


Nasi instruktorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje na stażach z krajowymi, europejskimi i japońskimi mistrzami sztuk walki.

Wiek: 7-16 lat

PÓŁKOLONIE LETNIE

Niesamowita oferta półkolonii dla Dzieci. Morze inspiracji, góra niebanalnej, mądrej, edukacyjnej rozrywki na najwyższym poziomie.

Zapewniamy dobrze spędzony czas, tematyczną wycieczkę, wyżywienie oraz opiekę nad dziećmi

Wiek: 7-13 lat

Spotkanie na platformie Microsoft Teams

Data

2022-03-10

Godzina

19:00

Czas trwania

120 minut

Bądź w kontakcie

Napisz do nas

Zadzwoń, aby zapisać swoje dziecko
+48 697 880 200

Akademia Soward

ul. Legionów 23
42-202 Częstochowa

akademia@soward.eu

+48 697 880 200

Skip to content