Вступ до Академії Соварда

Ласкаво просимо до нашої школи!

Міжнародна навчальна програма в Soward Academy – це програма, створена за зразком найкращих міжнародних програм початкової школи у світі.


Роками діти навчаються в британських та американських школах за схожими програмами. Ми поділяємо переконання, яке все частіше зустрічається серед фахівців у сфері освіти, що в умовах оцифровки, автоматизації, Інтернету та штучного інтелекту ми повинні змінити наше уявлення про майбутнє дітей та по-іншому поглянути на їхню освіту. Забезпечте їм таку школу і таку програму, яка дасть їм навички поводитися зі світом майбутнього. Програма Soward піклується про найсучасніші компетенції, які зроблять майбутнє наших дітей максимально безпечним і зроблять його справжнім лідером 21 століття.

Ця програма відрізняє Soward від місцевих та національних шкіл. Ми назвали це Міжнародним навчальним планом. Ця програма є результатом багаторічного досвіду роботи як академічних викладачів, засновників школи, ефекту багаторічної роботи нашої команди та ефекту синергетичної співпраці з нашими партнерами з-за кордону та з Польщі. Brain Child Learning – спеціалісти у сфері розвитку дитини та освітня група Soward – власник 20 шкіл позакласної роботи для дітей у Польщі.

Програма базується на 4 китах, які мають ключове значення для розвитку дитини, яку ми виховуємо.

Супермова – Ефективний розум – Соціальні компетенції – Ефективне, здорове тіло

Запрошуємо вас, Дороту Восіньську, Цезарія Восінського

Ми виправдовуємо очікування дітей та батьків гарною, дружньою школою, з інноваційною, оригінальною програмою, навчальними та спортивними успіхами всеукраїнського та міжнародного масштабу. Наші найважливіші переваги:

високі результати ЗНОвисокі результати ЗНО
навчання англійської мови на основі концепції білінгвізму,
Кембриджські іспити в навчальній програмі,
Найкраща міжнародна програма розвитку мозку Braina Mindfulness,
Програма ABACUS для закріплення математичних компетенцій,
виховання характеру і тіла за допомогою спорту,
власна шкільна інфраструктура на світовому рівні,
міжнародна команда викладачів,
підтримка учня у розвитку відповідно до його талантів, інтересів та можливостей через шкільне репетиторство.

Перевірте, що ми вам даємо

Совард дає більше

АКАДЕМІЯ МОЗКУ

Метод Брейна – це цілісний підхід до питання підтримки розвитку дитини.

Інноваційний навчальний план, заснований на запатентованому методі Braina, є курсом, завдяки якому дитина розвиває: зосередженість, шкільні навички, швидке фотографічне читання, фотографічну пам’ять і запам’ятовування, коефіцієнт емоційного та соціального інтелекту, впевненість у собі, самооцінку, емоційний контроль і управління стресом. 

Вік: 7-16 років

Soward Smart Kids

В умовах оцифровки, автоматизації, Інтернету та штучного інтелекту мислення про майбутнє наших дітей слід змінити. Вивчення ключових компетенцій є гарантією того, що ваша дитина опиниться в мінливій реальності. Дослідники кажуть, що найважливіше, що повинні робити батьки, — це підтримувати та розвивати ключові компетенції своїх дітей. Заняття в Soward піклуються про найсучасніші компетенції, які зроблять майбутнє вашої дитини максимально безпечним. Ваша дитина буде готова до світу нових можливостей.

Вік: 7-16 років

ЦЕНТР БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ

Центр бойових мистецтв працює з березня 2010 року і є впізнаваним брендом на місцевому ринку. З 2019 року Центр сучасного мистецтва став частиною освітньої групи Soward.

Наші інструктори постійно підвищують свою кваліфікацію під час стажування у національних, європейських та японських майстрів бойових мистецтв.

Вік: 7-16 років

ЛІТНІЙ КЕМПІНГ

Чудова пропозиція дитячих таборів з денним перебуванням. Море натхнення, гора оригінальних, розумних, пізнавальних розваг на найвищому рівні.

Ми пропонуємо добре проведений час, тематичні поїздки, харчування та догляд за дітьми.

Вік: 7-16 років

Майстер (оф) Совард!

Успіхи Академії Соварда

Karol Trzepizór

Він зайняв перше місце на Кубку Мазовії з таеквон-до!

Matylda Krawczyńska

Національний представник з гольфу

Іспит восьмого класу

Найкращий результат з мовних іспитів у Ченстохові.

Досягнення VIII класу

Найкращі результати на олімпіадах та іспитах

Наші посилання

Що кажуть батьки?

Я ціную Академію Соварда перш за все за те, що моя дитина любить цю школу. Я думаю, що це, мабуть, найважливіший фактор. Але найголовніше для мене як для батьків те, що школі вдалося поєднати ці дві сфери. З одного боку, хороший рівень викладання з викладанням мови та турбота про дисципліну в позитивному аспекті.

Мій син рік навчався в державній школі, і тепер я б не проміняв Академію Соварда ні на яку іншу школу. Порівняння взагалі немає. Класи настільки малі, що будь-який вчитель може підійти до будь-якої дитини. У школі багато позакласних заходів. До того ж у школі добре їдять, коли мій син зовсім метушливий, то в школі їсть все.

Мама Mikołaja
Мама Miłosza

Експерти

Наші вчителі

Dorota Wosińska

Dyrektor Akademii Soward

Cezary Wosiński

Założyciel i prezes zarządu Grupy Edukacyjnej Soward

Zofia Sobalska

Kierownik Zespołu Edukacji Wczesnoszkolnej

Przemek Lenart

Kierownik Pracowni Tutoringu Szkolnego

На звязку

Пишіть від нас

Зателефонуйте нам, щоб записати вашу дитину
+48 697 880 200

Akademia Soward

ul. Legionów 23
42-202 Częstochowa

akademia@soward.eu

+48 697 880 200

Skip to content