MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Dzień Uważności

Dzień Uważności!

Szanowni Państwo,
zawsze śledzimy najnowsze trendy edukacyjne i wdrażamy je dla dobra naszych Dzieci i Rodziców. W Holandii wszystkie szkoły realizują ten projekt, w Wielkiej Brytanii 375 szkół uczestniczy w rządowym programie pilotażowym.

Dziś w Soward DZIEŃ UWAŻNOŚCI I WYCISZENIA. Dzięki współpracy z Brainy Polska możemy zaproponować pełny, spójny program Treningu Uważności dla Rodziców. Koncentracja, panowanie nad stresem, spostrzegawczość i kreatywność. Bycie tu i teraz. To właśnie dostaniecie w Waszej Szkole.

Konkretnie?

Już od progu Pan Janek za pomocą Uważnografu zmierzy Wasz poziom uważności i zaordynuje 3 głębokie wdechy, jeśli poziom będzie zbyt niski. Rodzic, który będzie próbował wejść do szkoły rozmawiając przez telefon – spędzi godzinę w Sali Wyciszeń.

Wasze Dzieci uczyć się będą w innych klasach i przez innych nauczycieli niż na planie, dlatego zarezerwujcie więcej czasu rano, aby znaleźć swoją klasę i nauczyciela. Pamiętajcie, aby szukać po cichutku. Szkołę patrolować będzie Patrol Spokoju i może zbyt głośnych poprosić o opuszczenie Buddynku.

Zajęcia dodatkowe odbywać się będą wg. planu z zeszłego roku. Sekretariat i Pani Tatiana zostają przeniesieni. W miejscu sekretariatu znajdziecie Salę Wyciszeń, na korytarzach Melisomaty.

Spokój Rodzica – Spokojem Szkoły.

Życzymy Spokojnego Dnia.

Skip to content