MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Kilka słów od Dyrekcji

Szanowni Państwo,

w związku z profilaktyką zagrożenia koronawirusem COVID-19 decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej placówki edukacyjne publiczne i niepubliczne  zostają zamknięte. Kolejny raz stajemy więc przed wyzwaniem edukacji zdalnej.

To kolejny już raz, gdy wspólnie, ramię w ramię, w trosce o to, co najważniejsze, mierzyć się będziemy z wyzwaniami, jakie postawiło przed nami życie.

To kolejny już raz, gdy apelujemy o wyrozumiałość, zrozumienie i empatię. Tylko współpraca na linii szkoła – rodzic – uczeń pomoże przetrwać nam ten trudny czas i przyniesie oczekiwane rezultaty w każdej dziedzinie.

Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, recenzje wspierające, słowa otuchy, które słyszymy zarówno my, jak i nasi nauczyciele. To dla nas wiele znaczy.

Stoimy na straży dobra 295 dzieci, ich rodziców, dziadków, krewnych. Godzimy interesy tak wielkiej grupy osób. Dbamy o edukację na najwyższym poziomie, edukację wielojęzykową, dobrą, ważną, mądrą i potrzebną.

Przede wszystkim jednak dbamy o zdrowie i życie tych, którzy znaczą dla nas najwięcej – #SowardSpołeczności!

Dlatego pracujemy nad nowym projektem – inicjatywą, która raz po raz udowadnia, że powtarzane od lat hasło #TworzMYspołeczność nie jest pustym sloganem!

Drodzy Rodzice,

Drodzy Przyjaciele Sowardu,

Musimy dać radę!

I damy radę!

Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji pracy zdalnej podeślemy w osobnych wiadomościach.

Z życzeniami zdrowia,

Dorota i Czarek Wosińscy

Skip to content