MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Nagrody Prezydenta dla wybitnie zdolnych Sowardian

#LaureaciSoward

Jesteście przyszłą elitą tego miasta i mam nadzieję, że razem z Wami zbudujemy miasto naszych marzeń – powiedział Pan Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk w przemówieniu inaugurującym uroczystość rozdania Nagród Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

Nagroda przyznawana jest uczniom, których zainteresowania wykraczają poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami, a w szczególności są laureatami konkursów interdyscyplinarnych, przedmiotowych i olimpiad.

Soward Academy reprezentowało 5 uczniów: Maja Kocela, Zuzanna Krawczyńska, Julia Wosińska, Michał Rządkowski i Mateusz Szajt. Nasi mają nawet osobne zdjęcie z Prezydentem.

Nagrody – podczas uroczystości 31 maja w MDK – wręczyli laureatom: prezydent Krzysztof Matyjaszczyk i przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta Dariusz Kapinos.

#SowardLaureaci – jesteście nasza dumą i wzorem dla młodszych Sowardian. Serdecznie gratulujemy Wam, Waszym nauczycielom i wszystkim zdobywcom nagród. Wiemy, jak wiele pracy, determinacji i zaangażowania jest potrzebne, aby stanąć na tej scenie i otrzymać gratulacje od Pana Prezydenta i Pana Przewodniczącego.

#BudujemyKapitałDziecka

Skip to content