Czy wiecie, że od dziś słowa 'angielski pierwsza klasa’ nabierają nowego znaczenia?
Właśnie otrzymaliśmy wyniki i okazuje się, że aż 10. Sowardian z klas pierwszych znalazło się w pierwszej 10. najlepszych anglistów w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „LEON” z języka angielskiego, z czego aż trzech uzyskało wynik na poziomie 97%!
-To doskonały rezultat, który ponad wszelką wątpliwość udowadnia, że stosowane przez nas metody dydaktyczne: naturalna ekspozycja na język, nauka przez zabawę, wspieranie ciekawości związanej z poznawaniem nowych kultur, jest niezwykle skuteczne – mówi Dorota Soward Wosińska, dyrektorka SowardAcademy!
Kto uzyskał najlepsze wyniki
Poznajcie #SowardLaureatów!
Gabrysia Dłubała
Zuzanna Pytlas
Louis Bojda
Antonia Rybak
Noe Wilk
Stanisław Połacik
Hania Duchowska
Gabriela Nowakoska
Laura Rachwalska
Dobrosława Majchrzak
Ogromne brawa dla Sowardian, SowardRodziców i SowardKadry! Kompetencje lingwistyczne są nieustająco na top liście kompetencji youtra. Wyposażając w nie Sowardian, wspieramy ich rozwój poznawczy, poprawiamy kreatywność, otwieramy na różnorodność kulturową. Jednym zdaniem – przygotowujemy na przyszłość!