MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Akcja Licytacja, czyli Soward wspiera!

Już za 5 dni rusza @UpFestival, a na im Wielka Sowardiańska Licytacja dla Dzieci z Hospicjum.

W tym roku poprosiliśmy o pomoc Naszych Rodziców. Ci, jak zwykle, nie zawiedli i udzielili nam SuperWsparcia.

Jesteśmy ogromnie dumni i szczęśliwi, że na rzecz częstochowskiego hospicjum energia serc płynie z całej Częstochowy i okolic!
Do akcji włączyło się tak dużo ludzi dobrych serc!

Jeśli uczyć Najmłodszych wrażliwości na drugiego człowieka, to właśnie tak!

Poniżej lista rzeczy, których sprzedaż zasili konto Częstochowskiego Hospicjum dla Dzieci.

Aby spieniężyć wszystko, już od dziś zaczynamy licytację części spośród oferowanych przedmiotów. Szykujcie portfele i zapraszamy o 10.00

Główna licytacja oczywiście w piątek!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

1. Zestawy pościeli i poduszek dla dzieci od Zuzpol – producenta pościeli i artykułów dla dzieci
2. Zestawy soków od @Sokpol
3. 2 bony upominkowe od Caramelito
4. Zestaw torebek MAMA i CÓRKA robionych szydełkiem od HANDMADE by EMAKO
5. Zaproszenie do piwnego SPA Browar CzenstochoviA
6. Kampania promocyjna od portalu Dziecko w Częstochowie
7. Zestaw zabawek Hemar
8. 6 butelkowanych niespodzianek prosto z włoskiego Piemontu
9. Koszulka AZS Częstochowa z podpisami zawodników
10. Udział w 6 sesjach grupowych TRENING TRE – UWOLNIJ ORGANIZM OD STRESU I NAPIĘCIA. Celem stosowania TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii. Wyjątkowa skuteczność tej metody polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Zdrowienie przywracane jest na wszystkich poziomach równocześnie. Zajęcia prowadzi certyfikowany trener – TRE® Provider, psychoterapeutka GESTALT. Termin warsztatów zostanie podany.
11. Indywidualna sesja TRENING TRE – UWOLNIJ ORGANIZM OD STRESU I NAPIĘCIA. Celem stosowania TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii. Wyjątkowa skuteczność tej metody polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Zdrowienie przywracane jest na wszystkich poziomach równocześnie. Sesję prowadzi certyfikowany trener – TRE® Provider, psychoterapeutka GESTALT. Termin sesji – indywidualne ustalenie.
12. 2x Obiad dla 3 osób w Bistro Złota Jura, znajdującym się w urokliwym zakątku Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Złoty Potok. Do wyboru: obiad z domowym ciastem lub pierogi domowe różne smaki – również z pstrągiem.
13. Indywidualne sesje coachingu kariery 6-8 spotkań – Dla osób które chcą coś zmienić w swoim dotychczasowym życiu zawodowym, chcą lepiej poznać siebie, swoje mocne strony i pokierować swoim rozwojem. Wyznaczyć cele i znaleźć drogę do ich osiągnięcia. Sesje prowadzi certyfikowany trener, edukator, tutor, doradca kariery. Termin coachingu – indywidualne ustalenie.
14. Pakiet 1000 szt. wizytówek dwustronnych wraz z projektem agencji reklamowej Hektor Design Częstochowa,
15. 5 x kupon na dowolną dużą pizzę w pizzerii La Bella – pizzeria Częstochowa​
16. Sesja fotograficzna dziecka – studio lub plener. 20 ujęć w wersji cyfrowej + obraz na płótnie Canvas o wymiarach 50×70 z wybranego zdjęcia.
17. Wizyta w gabinecie fizjoterapeutycznym dyplomowanego masażysty, terapeuty manualnego – 45 minutowy masaż do wyboru. Termin ustalany indywidualnie.
18. 3 zestawy wypalanych ceramicznych broszek handmade
19. Wyjątkowy Manekin krawiecki (niemalże) handmade
20. 2 vouchery na sesję fotograficzną dla dzieci od Kasia Halbiniak​
21. Zestaw gadżetów reklamowych od Porsche.

#BeUpWithSoward

#AkcjaLicytacja

#DobroWraca

Skip to content