MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Soward International Dot Day

Dziś Dzień Kropki – wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły. Dzień, w którym bardziej niż kiedykolwiek wcześniej uświadamiamy sobie, że każdy z nas nosi w sobie ukryty talent. To święto odwagi i zabawy. Święto pokonywania ograniczeń.

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Brzmi to banalnie, zabawnie a może nawet niedorzecznie. Jednak dzień ten związany jest z kreatywnością i odkrywaniem talentów, które drzemią w każdym z nas. Świętować go możemy na różne sposoby, a kropka to tylko początek: mała – wielka inspiracja.

To także moment, w którym kolejny już raz wracamy do historii Vashti – bohaterki „Kropki” Petera Reynoldsa – to ona dała początek temu niezwykłemu świętu. „Kropka” to napisana oszczędnym językiem i pięknie zilustrowana historia dziewczynki, która nie wierzy w własne możliwości. To opowieść o samoakceptacji, motywacji, inspiracji. O tym, że  mądre wsparcie potrafi zdziałać cuda.

W czasie, gdy Dzień Kropki zachęca pedagogów i rodziców na całym świecie, by uświadamiali swoje pociechy w ich wyjątkowości, my w Soward i Brainy na co dzień uwalniamy genialny umysł Dziecka, odkrywamy jego talenty, mocne strony, pasje.

International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, odkrywania talentów i ogromnego potencjału wspólnej pracy! U nas Dzień Kropki trwa cały rok. Sprawia to jedyne w swoim rodzaju podejście do odkrywania i wspierania talentów. Tutaj Twoje dziecko jest bezustannie otoczone ambitnymi, kreatywnymi, inspirującymi, ciekawymi świata ludźmi.  Tylko tutaj rozwijamy i wzmacniamy najlepsze strony osobowości dziecka. Jesteśmy symbolem edukacji przyszłości. Pionierami, których napędza wiara w siłę genialnego umysłu Dziecka. Innowatorami w zakresie wykorzystania siły ludzkiego mózgu. Pracujemy, aby odkryć i odpowiednio wykorzystać talenty i pasje Dziecka. Aby uczynić jego świat lepszym.

Wierzymy, że tak się kładzie fundament pod życiowy sukces i otwiera okno na świat nieograniczonych możliwości.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content