MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Soward łączy się z Brainy Polska

Edukacja to ogromne wyzwanie. Nauczanie dzieci jest wyzwaniem jeszcze większym.

Świadomi odpowiedzialności, jaka na nas  spoczywa, wciąż poszukujemy rozwiązań, dzięki którym efektywne przyswajanie wiedzy stanie się jeszcze prostsze i jeszcze bardziej osiągalne.

Akademia Soward powstała blisko dekadę temu. W ciągu kilku lat osiągnęliśmy sukcesy, o jakich można marzyć. 25 lat doświadczenia w zakresie dydaktyki, a w szczególności edukacji dwujęzycznej, szybko przyniosło oczekiwane efekty. Zwłaszcza, że od zawsze  poparte było indywidualnym podejściem do odkrywania i wspierania małych – wielkich talentów.

Nie spoczęliśmy jednak na laurach! Wciąż poszukujemy efektywnych metod wspierania edukacji, by dać najmłodszym to, czego najbardziej potrzebują.

Trzymamy rękę na pulsie ogólnoświatowych odkryć w strefie dydaktyki i  neuroedukacji.  Tak dotarliśmy do Brainy – najlepszego programu wspierania rozwoju mózgu i wzmocnienia zmysłów dla dzieci. 

Wiemy, że każde  dziecko ma mocne strony. Wiemy też, że Brainy pozwala mu je odkryć, rozpoznać i udoskonalić. Stąd nasza inwestycja w najlepszy program wspierania rozwoju dzieci.

Skip to content