MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Soward w Polsce – Wieliczka

Idea nowoczesnej edukacji #Soward obecna już jest w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze programy rozwoju dziecka – tak ważne, aby przygotować dzieci do życia w świecie przyszłości – doceniają rodzice, dzieci, nauczyciele i właściciele szkół w naszym kraju. Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy sprawdzone metody, ż których #Sowardianie mogą korzystać w swojej szkole.
Dlaczego kilkudziesięciu partnerów w naszym kraju doceniło ideę sowardiańskiej edukacji?
Rynek pracy w przyszłości będzie zmieniał się o wiele szybciej niż do tej pory. Na pytanie, jak będzie wyglądał, w artykule w „Money.pl” z 9.07.2022 odpowiadają Elon Musk, Bill Gates i Mark Cuban. Amerykańscy miliarderzy są zgodni, że dominować będzie automatyzacja, część zadań przejmie od nas sztuczna inteligencja, a pracownicy skupią się na wzajemnych relacjach. Dlatego tak ważne jest nauczenie dzieci budowania relacji, ale też kreatywności, odporności psychicznej, czy przedsiębiorczości. Potrzebny jest trening mentalny, praktyka uważności. Tak jak robimy to w Soward. Soward jest już w całej Polsce. Wraz z nami grono profesjonalistów z zakresu edukacji, którzy wiedzą, że naszym zadaniem jest dbać o dobrą przyszłość dzieci. I wybierają metody Soward i Brainy, aby ten cel zrealizować i dać dzieciom odpowiednie narzędzia, dzięki którym znajdą odpowiednie miejsce dla siebie w świecie przyszłości.
Dziś prezentujemy Wieliczkę i okolice. Od dziś prezentować będziemy naszych partnerów w Polsce, którzy w oparciu o metody #Soward i #Brainy razem z nami budują kapitał dziecka w swoich miastach. Tych dużych, tych mniejszych i tych całkiem małych. Wszędzie dziś dzieci potrzebują nowoczesnej edukacji i międzynarodowych metod rozwoju. Wszędzie dziś realizujemy misję edukacji dla bezpiecznej przyszłości dziecka.
Pełna lista placówek Soward: https://soward.eu/soward-w-polsce/
Soward

Skip to content