MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Soward w Polsce – Lublin

Z dumą prezentujemy specjalistów od edukacji w całej Polsce, którzy pomagają dzieciom w rozwoju za pomocą metod #Soward i #Brainy, z których uczniowie #SowardAcademy mogą korzystać na co dzień. Dziś Lublin
Na rynku pracy przyszłości asertywność, komunikatywność, odporność na stres, twórczość, samodyscyplina i przedsiębiorczość nabiorą szczególnego znaczenia. Dlaczego?
Eksperci są zgodni – o ile kompetencji twardych jesteśmy w stanie nauczyć każdego, o tyle zdolności miękkie się po prostu posiada. Można je szkolić, wzmacniać, doprecyzować, ale nie można ich „wykuć”. Co więc robić, aby ukształtować je u dziecka na wysokim poziomie? Warto postawić na miejsca, które szkolą zdolności społeczne.
#SowardSkills to szkoła kompetencji społecznych, dzięki której dziecko nabywa i rozwija umiejętności, które są określane mianem kompetencji kluczowych XXI wieku. To właśnie dzięki odpowiednio ułożonemu programowi i wysoko wykwalifikowanym trenerom dziecko będzie potrafiło wyjść poza swoją strefę komfortu, stawić czoło wyzwaniom i mierzyć się z problemami codzienności.
SowardSkills to niezwykły trening kreatywności, przedsiębiorczości czy poczucia własnej wartości, które są gwarantem życiowego sukcesu. Warsztaty mindfulness czy trening nawiązywania relacji przydadzą się w wielu życiowych momentach.
Współczesne, tradycyjne szkoły nie uczą umiejętności miękkich. Co więcej, często wcale ich nie wspierają. Dlatego troszcząc się o przyszłość dziecka, specjaliści od edukacji i rynku pracy radzą, by uczyć kompetencji przyszłości od najmłodszych lat.

Skip to content