MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Decyzja o zawieszeniu zajęć w Akademii Soward

Szanowni Państwo!

  • Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie wszystkie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
  • 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Akademia Soward w dniach 12.03 (czwartek) i 13.03 (piątek) pozostaje otwarta, aby zapewnić Państwu czas na zorganizowanie opieki dla dzieci.
  • Na czas zamknięcia, Akademia Soward będzie się starać wprowadzić elementy nauczania przez internet za pomocą różnych platform edukacyjnych: https://web.seesaw.me/ , skype, e-dziennik.
  • Informujemy rodziców dzieci do lat 8 o przysługującym zasiłku opiekuńczym do 14-dni.
  • Instrukcje logowania i posługiwania się platformami otrzymacie Państwo w osobnym emailu od wychowawców.

 

Pełna informacja o sytuacji i instrukcja postępowania dla Rodziców, Uczniów, Dyrektorów i placówek ze strony Ministerstwa: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

 

Dziękujemy za zrozumienie. Pozostajemy z nadzieją, że wspólnie uda nam się przetrwać ten czas w zdrowiu i spokoju.

 

 

Z poważaniem,

Dorota Wosińska i Cezary Wosiński

 

 

 

Skip to content