MIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZĘSTOCHOWIE

BUDUJEMY KAPITAŁ DZIECKA. GLOBALNIE!

Soward laureaci

W marcu poznaliśmy wyniki konkursów przedmiotowych. Do dnia dzisiejszego pękamy z dumy, mogąc pochwalić się siedmioma tytułami laureata (wśród nich laureatka potrójnej korony).

 

Michał Rządkowski, Julia Wosińska, Kasia Bielawska, Weronika Blabuś, Maciek Puczyński
i Zuzia Stasińska – to ich ogromny sukces, z którego dumna jest cała Sowardiańska Społecznośc. Efekt wielomiesięcznych przygotowań uczniów, opieki nauczycieli, wsparcia rodziców, ale i dyrekcji Szkoły.

 

-Pracuję w szkolnictwie od ponad 20 lat. Wiem jak trudno jest zdobyć tytuł laureata. A my mamy ich aż siedem. To niesamowity wyczyn i ogromne osiągnięcie naszych uczniów – zaznacza pan Przemysław Lenart, nauczyciel historii i wicedyrektor Soward Academy – Ostatni sukces pokazuje doskonale to, jak szkoły prywatne – takie jak #Soward – potrafią pielęgnować potencjał dzieci i młodzieży. Wyłowić perełki, talent – dodaje.

 

Konkursy są trzyetapowe, od uczestników wymagają więc pełnego zaangażowania, wielu wyrzeczeń, ale przede wszystkim niezliczonych chyba godzin przygotowań.

– Zawsze powtarzam, że jeśli komuś wydaje się, że wystarczy przysiąść nad książkami w weekend przed konkursem, bardzo się myli. Na ten sukces – naprawdę – trzeba solidnie zapracować. Tym większa jest więc dziś nasza radość – wyjaśnia wicedyrektor #Soward. –

 

Przygotowanie do konkursu wymaga połączenia obowiązków szkolnych i codziennej nauki, z tym, co wykracza znacznie poza ten zakres. Laureaci muszą doskonale organizować sobie czas. Stąd tak ważne jest wsparcie szkoły, przychylność naszych nauczycieli. To nie chodzi o odpuszczanie, o to, by nie wymagać, ale o zrozumienie faktu, że dany uczeń musi poświęcić trochę więcej czasu na przygotowanie do konkursu z danego przedmiotu. Wychodzimy więc naprzeciw uczniom, doceniając ich gigantyczną pracę. Wszyscy, jak na boisku, gramy do jednej bramki – podkreśla.

 

Michale, Julio, Kasiu, Weroniko, Maćku i Zuziu jesteście Bohaterami #Soward. By podkreślić to, jak bardzo jesteśmy z Was dumni, inaugurujemy nowy cykl. Każdy z Waszej Szóstki, będzie miał swój Dzień. Pierwsza odsłona już jutro, w piątek 16. 04.

 

Zapraszamy na Facebooka Soward Academy i nasz kanał You Tube!

 

 

Skip to content